Informacje

BIEGI PRZEŁAJOWE

23 września na warszawskich Polach Mokotowskich, w ramach Środmiejsckiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się zawody w biegach przełajowych. Nasza uczennica Ania S., z klasy 7a zajęła wyśmienite 2 miejsce! Dzięki temu sukcesowi będzie reprezentować dzielnicę Śródmieście w finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Do finałów awansowała również Blanka R., z klasy 8b zajmując 5 miejsce.
Gratulujemy! I trzymamy kciuki!!!

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Inspiracją do stworzenia tego wydarzenia stała się Vashti – bohaterka książki “The Dot”. Ta krótka historia podkreśla, jak ważną rolę w życiu dzieci odgrywają nauczyciele – wpływają na to, kim są, ale także na to, kim mogą być w przyszłości! Często od słów nauczycieli zależy, czy dziecko będzie nadal chciało rozwijać swoje pasje i talenty.

Na dzisiejszych lekcjach matematyki uczniowie odkrywali swoje talenty rozwiązując “Kropkowe Sudoku” o różnym stopniu trudności. Efekty ich pracy były imponujące.

MSZA ŚWIĘTA

Uroczysta Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbędzie się 2 września o godz. 18.30 w Parafii Nawiedzenia NMP – ul. Przyrynek 2.

Natomiast, plecaki i przybory szkolne uczniów klas pierwszych zostaną poświęcone podczas niedzielnej Mszy św. 25 września o godz. 11.00.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Budynek przy ul. Niskiej 5:
– klasy 4 – godz. 8.00 (uroczystość w sali gimnastycznej, a następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)
– klasy 5-8 – godz. 8.00 (spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)
Budynek przy ul. Meiselsa 1:
– klasy 1 – godz. 9.00 (uroczystość w sali gimnastycznej, a następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)
– klasy 2-3 – godz. 9.00 (spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych)

WAKACJE

Po trudnym roku szkolnym, mało przewidywalnym, zmuszającym do zmian przyzwyczajeń, DZIĘKUJEMY Rodzicom i Uczniom za wsparcie, wytrwałość i współpracę…
a na wakacyjne dni
życzymy
wspaniałych podróży – małych i dużych!
Niech morskie, górskie lub nizinne krajobrazy
naładują Was pozytywną energią! 🙂

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Skip to content