KLAUZULA INFORMACYJNA

10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.

REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Informujemy, że podjęta została decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

NOWY harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

NOWY harmonogram rekrutacji do klas pierwszych

zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli i klas pierwszych

Rekrutacja w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach.
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.
Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br. trwa etap składania wniosków/zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola/szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie placówki pierwszego wyboru.
Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole/szkołę pierwszego wyboru, np. drogą mailową, o wysyłce dokumentów.

rekrutacja przedszkolaki

rekrutacja szkoła podstawowa

instrukcja do aplikacji Karta Warszawiaka

LISTA RZECZY NIEZBĘDNYCH DLA PIERWSZOKLASISTY:

1. Zeszyty (podpisane):

- zeszyt do korespondencji

- 16 kartkowe w trzy linie (czerwone i niebiskie) – 4 szt.

- 16 kartkowe w kratkę – 4 szt.

2. Piórnik, a w nim: 2 ołówki, kredki ołówkowe, linijka, temperówka, gumka, klej w sztyfcie, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, zakładki samoprzylepne.

MATERIAŁY, KTÓRE BĘDĄ W SALI LEKCYJNEJnależy je podpisać

1. Farby plakatowe + 2 pędzle o różnej grubości

2. Farby akwarelowe (najlepiej firmy „Astra”)

3. Blok rysunkowy biały i kolorowy A4

4. Blok techniczny biały i kolorowy A4

5. Papier kolorowy (do wycinanek)

6. Bibuła kolorowa (biała, zielona, czerwona, niebieska, żółta)

7. Teczka z gumką (na prace plastyczne)

8. Papier do ksero (2 ryzy na rok szkolny)

9. Strój gimnastyczny (koszulka, spodenki, buty sportowe, worek)

10. Obuwie na zmianę + worek na buty.