KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

"Palma Wielkanocna" - rozstrzygnięcie konkursu

Drogie Dzieci, Szanowni Państwo! Z przyjemnością pragniemy zaprezentować laureatów Świetlicowego Konkursu na Palmę Wielkanocną.

12 kwietnia - Najsłodszy dzień w roku :-)

Dzień Czekolady. Mlecznej, gorzkiej, białej, z wiórkami kokosowymi, z orzechami, z nadzieniem truskawkowym lub karmelowym, z chrupkami, z pieprzem, z chili, z wafelkami, z bakaliami... Każdej!!!

Karta Ucznia - informacja dla Rodziców

Karty Ucznia uprawniające uczniów szkół podstawowych do bezpłatnych przejazdów Warszawskim Transportem Publicznym wydane w 2017 roku stracą ważność 30 września. Można już składać wnioski o ich przedłużenie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielkie dzięki! Dla naszych Wolontariuszy. To Oni po raz kolejny pokazali, że pomaganie cieszy i niesie ze sobą ogrom wrażeń. To Oni papierowe serduszka roznosili po warszawskich ulicach. To Oni dzielili się uśmiechem z każdym, napotkanym tego dnia, człowiekiem.

Święta Wielkanocne

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie...

Warszawska Olimpiada Młodzieży - zapasy

W miniony weekend rozegrana została Warszawska Olimpiada Młodzieży w zapasach. Udanie zaprezentowali się zawodnicy z naszej szkoły. Aniela S. z klasy 7b zdobyła zloty medal, a Daniel K. z klasy 3c medal brązowy. Gratulujemy!!!

"Szwajcarka"

19.03.2021
"Szwajcarka"

"Szwajcarka"

19.03.2021

Informacja dla Rodziców od administratora szkolnej stołówki.

Nauczanie stacjonarne i zdalne

Informujemy, że od 22 marca do 9 kwietnia nauczanie stacjonarne, w ścisłym reżimie sanitarnym, pozostaje tylko dla oddziałów przedszkolnych. Uczniowie klas I - VIII będą uczyć się zdalnie.

Sięgnij po więcej!

Nasza szkoła realizuje projekt "Sięgnij po więcej - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy".

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Jedyny taki dzień w naszej szkole... Dzień Otwarty :-)