Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Absolwenci szkoły

BRACIA, JAROSŁAW I JACEK KRET

Bracia Jarosław i Jacek Kret. Obecnie Jarek jest znanym prezenterem prognozy pogody, na antenie TVP INFO prowadzi cykliczny program pt. "Polska według Kreta", który cieszy się dużą oglądalnością Jacek Kret zaś jest biznesmenem i muzykiem, gra w zespole Poparzeni Kawą Trzy.

 

ZOSIA WICHŁACZ

W 2014 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie wojennym Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy, gdzie wcieliła się w postać Biedronki. We wrześniu 2014 roku podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni za rolę Biedronki otrzymała Nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.  

 

WŁODZIMIERZ SZARANOWICZ

Polski dziennikarz i komentator sportowy, niezwykle wszechstronnym. Od dawna związany z Telewizją Polską. Współprowadzi "Pytanie na śniadanie", zasiadał w jury programu „Taniec na lodzie”. Trzykrotny laureat Telekamer w kategorii dziennikarz sportowy. Ma dar do komentowania, jest świetnym konferansjerem, jednym z tych, co mają doskonały kontakt z publicznością. 

 

MIKOŁAJ LIZUT

Polski dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny. Redaktor naczelny Rock Radia. Od 1994 roku jest publicystą Gazety Wyborczej. W 2013 roku otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Prasowej im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż radiowy Dzieci dzieci na temat nieletnich matek w ośrodkach resocjalizacyjnych. W marcu 2014 roku w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera sztuki Mikołaja Lizuta pt. "Tamta pani" w reżyserii Macieja Kowalewskiego.