Nauczyciel Dzień Godzina Sala
Adamska - Ubaka Alina Czwartek 08.50 – 09.35 sala 39
Andruchów Agnieszka Czwartek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Bartolik Domicela Środa 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Bąk Marta Wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Bełc Klaudia Wtorek 15.30 – 16.15 3.8 piętro III
Bernat Teresa Poniedziałek 11.40 – 12.25 pokój w-f
Chojnacka Martyna Poniedziałek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Ciszewska Ewa Poniedziałek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Czaplicka Marta Poniedziałek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Gnich Edyta Poniedziałek 44
Grzeszczak Anna Piątek 13.40 – 14.25 pokój nauczycielski
Holnicki - Szulc Rafał Czwartek 09.50 – 10.35 pokój w-f
Jakimiuk Andrzej Czwartek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Jeziółkowska Marta Środa 14.40 – 15.25 pokój nauczycielski
Jurek Elżbieta Środa 13.40 – 14.25 pokój nauczycielski
Karolkowski Piotr Wtorek 12.40 – 13.25 pokój w-f
Kosiela Katarzyna Wtorek 09.50 – 10.35 Pokój nauczycielski
Kot Wioleta Wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Kraus Beata Środa 08.50 – 09.35 pokój nauczycielski
Krześniak Paulina Środa 12.40 – 13.25 pokój nauczycielski
Krzyżanowska-Seroczyńska Magdalena Piątek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Lisawa Katarzyna Poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Lisowska Małgorzata Poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Lubelska - Okońska Sylwia Środa 13.40 – 14.25 pokój nauczycielski
Łuczka Katarzyna Poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Michcik Małgorzata Poniedziałek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Nesteruk Anna Czwartek 11.40 – 12.25
Ostrzyk Krzysztof Wtorek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Porębska Marta Poniedziałek 08.50 – 09.35 pokój nauczycielski
Rokicińska Małgorzata Piątek 08.00 – 08.45 sala 54
Romaniuk Agnieszka Wtorek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Rucińska-Wrzesińska Małgorzata Piątek 12.40 – 13.25 sala 32
Rudnicka Beata Poniedziałek 14.40 – 15.25 pokój nauczycielski
Rybakiewicz Karolina Czwartek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
s.Wichowska Justyna Środa 13.40 – 14.25 pokój nauczycielski
Staszewska Anna Poniedziałek 08.50 – 09.35 pokój nauczycielski
Sulima Małgorzata Środa 15.30 – 16.15 pokój nauczycielski
Szymanek Jarosław Piątek 14.40 – 15.25 pokój nauczycielski
Topczewska Agnieszka Środa 12.40 – 13.25 pokój nauczycielski
Wasiluk Anna Piątek 12.40 – 13.25 pokój nauczycielski
Wawrzyńska Beata Poniedziałek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Węgłowska Iwona Poniedziałek 14.40 – 15.25 sala 56
Węgrzyn - Kamela Ewa Wtorek 11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Wierzbicka-Marciniak Wioletta Środa 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Więcek - Nowak Monika Piątek 08.00 – 08.45 pokój nauczycielski
Wilk Liwia Piątek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Wilkowicz Kamila Piątek 14.40 – 15.25 pokój nauczycielski
Woronowicz Bartosz Czwartek 09.50 – 10.35 pokój w-f
Załęska Agnieszka Wtorek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Zaręba Katarzyna Piątek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Zdzieszyńska Magdalena Czwartek 09.50 – 10.35 pokój nauczycielski