HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH NAUCZYCIELI SP 32 W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

Nauczyciel

 

 

Zajęcia

 

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

 

Adamska - Ubaka Alina

 

Koło plastyczno – techniczne

Koło plastyczno – techniczne

piątek

piątek

11.40 – 12.25

12.40 – 13.25

39

39

Andruchów Agnieszka

„Czytam, śpiewam po hiszpańsku” - zajęcia wyrównawcze.

„Czytam, śpiewam po hiszpańsku” - zajęcia dla dzieci zdolnych.

 

środa

 

 

środa

 

12.40 – 13.25

 

 

13.40 – 14.25

 

 

3.2

Bartolik Domicela

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.

poniedziałek

 

wtorek

15.30 – 16.15

 

14.40 – 15.25

37

 

34

Bąk Marta

Filozofia dla dzieci.

Filozofia dla dzieci.

poniedziałek

środa

9.50 – 10.35

8.50 – 9.35

3.1

3.1

Bełc Klaudia

Zajęcia indywidualne z elementami socjoterapii dla wybranych dzieci.

Zajęcia socjoterapeutyczne dla grupy z kl. VIb.

czwartek

 

 

piątek

9.40 – 10.40

 

 

7:50 – 8:50

3.8

 

 

20

Bernat Teresa

Korektywa.

 

Tenis stołowy.

poniedziałek

 

czwartek

8.00 – 8.45

 

12.40 – 13.25

korytarz

I piętro

8

Chojnacka Martyna

Nauka gry na dzwonkach chromatycznych.

Rytmika w zerówce.

Rytmika w zerówce.

wtorek

 

czwartek

piątek

8.50 – 9.35

 

12.30 – 13.00

8.00 – 8.30

33

 

13

13

Dobrzyńska Renata

„Ekologicznie i plastycznie”.

poniedziałek

10.00 – 12.00

3.12

Duras Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze.

Zajęcia dla uzdolnionych matematycznie.

środa

 

środa

11.40 – 12.25

 

16.15 – 17.00

3.12

 

47

Grzeszczak Anna

Gry planszowe - matematyczne i logiczne.

Zajęcia wyrównawcze.

piątek

 

piątek

9.50 – 10.35

 

10.45 – 11.30

3.12

 

3.12

Holnicki – Szulc Rafał

Zajęcia sportowe.

Zajęcia sportowe.

poniedziałek

czwartek

13.40 – 14.25

16.15 – 17.00

korytarz

korytarz

Jakimiuk Andrzej

Zajęcia wyrównawcze.

 

Zajęcia dla uczniów zdolnych.

poniedziałek

 

środa

11.40 – 12.25

 

11.40 – 12.25

8

 

8

Kapciak Joanna

Zajęcia indywidualne.

Zajęcia psychoedukacyjne                w klasie Ob.

 

poniedziałek

 

środa

12.30 – 13.30

 

12.30 – 13.30

42

 

28

Karolkowski Piotr

Gimnastyka, akrobatyka.

 

 

Gimnastyka, akrobatyka.

 

poniedziałek

 

 

środa

 

8.00 – 8.45

 

 

14.40 – 15.25

sala gim./korytarz

 

sala gim./korytarz

Kosiela Katarzyna

„Rozumiemy się bez słów” – czyli zabawy językiem migowym.

„Rozumiemy się bez słów” – czyli zabawy językiem migowym.

 

poniedziałek

 

 

wtorek

8.00 – 8.45

 

 

12.30 – 13.15

3.1

 

 

3.1

Kościuk Ewa

Gry planszowe.

Zabawy integracyjne.

wtorek

piątek

11.30 – 12.30

11.15 – 12.15

3.1

3.1

Kot Wioleta

Zajęcia czytelniczo – plastyczne.

wtorek

12.40 – 13.25

8

Kraus Beata

Jazda konna.

czwartek

15.45 – 18.15

Stajnia Agmaja

Krześniak Paulina

Zajęcia koła młodego kinomana

Zajęcia dla uczniów zainteresowanych literaturą i wiedzą o język

Zajęcia dla uczniów mających trudności z nauką języka polskiego

środa

 

 

piątek

piątek

13.40 – 15.25

 

 

13.40 – 14.25

12.40 - 13.25

34

 

 

55a

Kuchenbeker Magdalena

Zajęcia plastyczne "Malujemy co już namalowane" klasa IIIa.

wtorek

9.00 – 11.00

3.1

Kulpita Joanna

Terapia pedagogiczna.

Terapia pedagogiczna.

Terapia pedagogiczna.

poniedziałek

piątek

piątek

14.30 - 15.30

12.00 – 12.30

15.40 – 16.10

3.10

3.10

3.10

Lisawa Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze.

Przygotowanie do Kangura.

wtorek

środa

10.45 – 11.30

12.40 – 13.25

świetlica

33

Łącka – Krysiak Ewa

 

Tutoring opiekuńczy.

środa

12.30 – 14.30

43

Łuczka Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze.

czwartek

14.40 – 15.25

36

Mianowicz Katarzyna

Gry planszowe.

Gry planszowe.

wtorek

czwartek

11.00 – 12.00

11.00 – 12.00

15

15

Michcik Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze.

Koło języka angielskiego.

poniedziałek

czwartek

13.40 – 14.25

13.40 – 14.25

32

34

Murawska Monika

Zajęcia muzyczne „Bum, bum rurki”.

Zajęcia muzyczne „Bum, bum rurki”.

poniedziałek

 

piątek

11.00 – 12.00

 

11.30 – 12.30

3.1

 

3.1

Nesteruk Anna

 

Zajęcia integrujące.

Zajęcia wyrównawcze.

 

środa

czwartek

12.45 – 13.30

10.45 – 11.30

34

8

Ostrzyk Krzysztof

 

Mistrzowie kodowania.

wtorek

15.30 – 17.00

40

Pokaluk Ewelina

Zajęcia logopedyczne.

wtorek

8.00 – 10.00

3.2

Porębska Marta

Zajęcia wyrównawcze wtorek 8:00 - 8:45 20

Potrzeszcz Małgorzata

Zajęcia plastyczno – manualne                        „Twórcze dłonie”

czwartek

9.00 – 11.00

3.12

Rokicińska Małgorzata

Klub miłośników Warszawy

poniedziałek

12.40 – 14.05

54

Rucińska – Wrzesińska Małgorzata

„Matematyka nie jest trudna” – zajęcia wyrównawcze.

Gry i zabawy matematyczne i logiczne.

poniedziałek

 

 

środa

13.40 – 14.25

 

 

13.40 – 14.25

38

 

 

32

Rudnicka Beata

Zajęcia wyrównawcze dla klas szóstych.

„Z polszczyzną za pan brat”

poniedziałek

 

piątek

15.30 – 16.15

 

13.40 – 14.25

37

 

35

Rybakiewicz Karolina

„Jestem kreatywny” – zajęcia rozwijające kompetencje społeczne i plastyczne.

Zajęcia indywidualne dla dzieci z orzeczeniem.

wtorek

 

 

 

środa

15.30 – 16.15

 

 

 

8.50 – 9.35

świetlica

 

 

 

świetlica

Sędłak Marzena

„Zabawy sztuką”

poniedziałek

9.00 – 11.00

3.1

Staszewska Anna

Zajęcia wyrównawcze.

Zajęcia wyrównawcze.

poniedziałek

czwartek

12.40 – 13.25

12.40 – 13.25

3.12

3.12

Stołek – Nawrocka Mariola

„Książka jest dobra na wszystko” – zajęcia czytelnicze.

„Książka jest dobra na wszystko” – zajęcia czytelnicze.

środa

 

 

środa

11.00 – 12.00

 

 

16.00 – 17.00

50/50a

 

 

50/50a

Świąder Katarzyna

Gry i zabawy usprawniające funkcje percepcyjno – motoryczne.

środa

9.30 – 11.30

3.12

Topczewska Agnieszka

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych lingwistycznie .

Zajęcia wyrównawcze             z języka angielskiego.

środa

 

 

czwartek

15.30 – 16.15

 

 

13.40 – 14.25

38

 

 

38

Wawrzyńska Beata

Zajęcia wyrównawcze.

wtorek

wtorek

8.00 – 8.45

8.50 – 9.35

3.1

3.1

Węgłowska Iwona

Koło przyrodnicze.

wtorek

czwartek

13.40 – 14.25

12.40 – 13.25

56

56

Węgrzyn – Kamela Ewa

Zajęcia wyrównawcze.

Zajęcia rozwijające.

piątek

piątek

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

56

56

Wierzbicka – Marciniak Wioletta

„Mały Pitagoras” –

zajęcia matematyczne.

poniedziałek

czwartek

11.40 – 12.25

8.50 – 9.35

3.1

50

Więcek – Nowak Monika

Zajęcia czytelnicze.

Gry planszowe.

wtorek

wtorek

12.40 – 13.25

13.40 – 14.25

35

55a

Wilk Liwia

Zajęcia wyrównawcze z matematyki.

Zajęcia rozwijające z matematyki.

 

środa

 

środa

13.40 – 14.25

 

14:40 – 15:25

55

 

55

Wilkowicz Kamila

Zajęcia rozwijające zdolności uczniów - przygotowanie do konkursów z j. angielskiego

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek

 

 

 

czwartek

13.40 – 14.25

 

 

 

14.40 – 15.25

37

 

 

 

37

Wolińska Katarzyna

„By język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa” – zajęcia wyrównawcze z logopedii.                       

 

środa

czwartek

 

11.30 – 12.30

11.00 – 12.00

 

3.12

3.1/3.12

Woronowicz Bartosz

Piłka nożna, gimnastyka.

poniedziałek

środa

12.40 – 13.25

14.40 – 15.25

sala gim. / boisko

Woźniak – Żemła Jolanta

Odrabianie lekcji.

wtorek

środa

16.30 – 17.30

12.30 – 13.30

13

15

Zdzieszyńska Magdalena

Zajęcia wyrównawcze.

poniedziałek

8.00 – 9.35

świetlica