ŚWIETLICA SZKOLNA

Witamy na  stronie świetlicy SP 32

W roku szkolnym 2017/2018 do naszej świetlicy zapisanych zostało 380 uczniów z klas 0-VII, których podzielono na grupy znajdujące się pod opieką kierownika i nauczycieli świetlicy.

Dysponujemy pięcioma dobrze wyposażonymi salami,  systematycznie wzbogacanymi o zabawki i pomoce dydaktyczne, które wykorzystywane są w trakcie atrakcyjnych zajęć, ukierunkowanych na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Naszym podopiecznym tworzymy miłą i rodzinną atmosferę, proponując im spędzanie wolnego czasu w sposób, który pozwala na rozwijanie ich indywidualnych zainteresowań oraz znalezienie przez każdego ucznia czegoś odpowiedniego.

Każdego miesiąca organizujemy w naszej świetlicy konkurs, który pozwala wszystkim chętnym wykazać się umiejętnościami plastycznymi oraz poziomem wiedzy.

Systematycznie zapraszamy ciekawych gości, organizujemy imprezy oraz przedstawienia teatralne. Dbamy tym samym o kształtowanie wrażliwości dzieci, rozwijanie ich wiedzy i umiejętności.

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele dysponujący wyższym wykształceniem i ogromnym doświadczeniem, służąc Państwu pomocą i wsparciem.

Chcąc zapewnić Państwu aktualne informacje na temat aktywności realizowanych w świetlicy z udziałem dzieci, na bieżąco zamieszczamy na stronie internetowej (w zakładce "Grupy") relacje z podejmowanych działań. Zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszej strony. Jesteśmy ponadto do Państwa dyspozycji za pośrednictwem platformy "Librus".

Życzymy Państwu i Waszym Dzieciom wspaniałego Roku Szkolnego!

Kierownik świetlicy i nauczyciele.