PYSZNOŚCI EWY

Od 5 września 2016 r. (poniedziałek) zapraszamy dzieci na posiłki do stołówki szkolnej. Wszelkich formalności związanych z zapisami dzieci będzie można dopełnić:

•  osobiście, w dniach 1 i 2 września br. w godzinach 8.30-12:00 w stołówce szkolnej
  • drogą e-mailową: obiadysp32@wp.pl (skan wypełnionej umowy oraz potwierdzenie wpłaty za bieżący miesiąc przesłany do dnia 2.09.2016)

Aktualny regulamin, umowa na żywienie w roku szkolnym 2016/17, oraz kwota za wyżywienie w miesiącu wrześniu znajduje się w zakładce STOŁÓWKA.
Warunkiem korzystania przez dziecko z wyżywienia jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej umowy do dnia 2.09.2016r.
Złożona umowa na początku roku szkolnego, obowiązuje przez cały rok szkolny, do odwołania.
Ewa Michałowska

MATERIAŁY DO POBRANIA: