Grono Pedagogiczne - całość

Tekst do zniknięcia

Dyrekcja

Walczak Anna dyrektor szkoły
Gondek Małgorzata vice dyrektor szkoły

Nauczanie początkowe

Ciborska Agnieszka nauczanie początkowe
Duras Katarzyna nauczanie początkowe klasa IIB
Grzeszczak Anna nauczanie początkowe klasa IB
Jakimiuk Andrzej nauczanie początkowe klasa IIIC
Jeziółkowska Marta nauczanie początkowe klasa IIA
Jurek Elżbieta nauczanie początkowe klasa 0A
Kot Wioleta nauczanie początkowe klasa IIID
Kraus Beata nauczanie początkowe klasa IIIB
Krzyżanowska-Seroczyńska Magdalena nauczanie początkowe klasa 0B
Lisawa Katarzyna nauczanie początkowe klasa IIID
Łuczka Katarzyna nauczanie początkowe klasa IID
Michalak Aneta nauczanie początkowe klasa
Staszewska Anna nauczanie początkowe klasa IIC
Wawrzyńska Beata nauczanie początkowe klasa IC
Wierzbicka-Marciniak Wioletta nauczanie początkowe klasa IIIA

Pedagodzy wspierający

Ciszewska Ewa nauczyciel wspomagający klasa IVD
Kosiela Katarzyna nauczyciel wspomagający II D
Lisowska Małgorzata nauczyciel wspomagający klasa 0B
Lubelska - Okońska Sylwia nauczyciel wspomagający klasa VIC
Nesteruk Anna nauczyciel wspomagający Klasa III D
Porębska Marta nauczyciel wspomagający Klasa V D
Rybakiewicz Karolina nauczyciel wspomagający Klasa III B
Szymanek Jarosław nauczyciel wspomagający klasa IVB
Wasiluk Anna nauczyciel wspomagający klasa VIC
Załęska Agnieszka nauczyciel wspomagający klasa IVB
Zaręba Katarzyna nauczyciel wspomagający klasa VIB
Zdzieszyńska Magdalena nauczyciel wspomagający klasa IC

Nauczyciele przedmiotów

Adamska - Ubaka Alina plastyka, technika klasa VD
Andruchów Agnieszka język hiszpański klasa IVC
Bartolik Domicela język angielski klasa VIA
Bąk Marta etyka
Bernat Teresa wychowanie fizyczne
Chojnacka Martyna muzyka
Czaplicka Marta matematyka
Holnicki - Szulc Rafał wychowanie fizyczne
Karolkowski Piotr wychowanie fizyczne klasa VIB
Krześniak Paulina język polski klasa IVB
Michcik Małgorzata język angielski
Ostrzyk Krzysztof informatyka
Rokicińska Małgorzata historia Klasa IVD
Romaniuk Agnieszka religia
Rucińska-Wrzesińska Małgorzata matematyka
Rudnicka Beata język polski klasa VIC
s.Wichowska Justyna religia
Topczewska Agnieszka język angielski klasa IVA
Węgłowska Iwona matematyka, przyroda klasa VA
Węgrzyn - Kamela Ewa przyroda
Więcek - Nowak Monika język polski klasa VB
Wilk Liwia matematyka Klasa VC
Wilkowicz Kamila język angielski
Woronowicz Bartosz wychowanie fizyczne

Nauczyciele świetlicy

Kuchenbeker Magdalena kierownik świetlicy
Dobrzyńska Renata nauczyciel świetlicy grupa
Kościuk Ewa nauczyciel świetlicy grupa
Mianowicz Katarzyna nauczyciel świetlicy grupa
Murawska Monika nauczyciel świetlicy grupa
Owczarek Katarzyna nauczyciel świetlicy grupa
Potrzeszcz Małgorzata nauczyciel świetlicy grupa
Sędłak Marzena nauczyciel świetlicy grupa
Stołek - Nawrocka Mariola nauczyciel świetlicy grupa
Świąder Katarzyna nauczyciel świetlicy grupa
Wesołowska Halina nauczyciel świetlicy grupa
Wolińska Katarzyna nauczyciel świetlicy grupa
Woźniak - Żemła Jolanta nauczyciel świetlicy grupa

Zespół psychologiczno-pedagogiczny

Bełc Klaudia socjoterapeuta
Kapciak Joanna psycholog
Kulpita Joanna reedukator
Łącka - Krysiak Ewa pedagog
Pokaluk Ewelina logopeda
Słupska Ewa psycholog

Pielęgniarka

Gnich Edyta pielęgniarka

Biblioteka i czytelnia

Waszkiewicz Krystyna bibliotekarz

Pracownicy administracyjni

Rubinowska Dorota sekretarz szkoły
Izabela Siwińska kierownik gospodarczy
Pieńkosz Grażyna specjalista ds. administracyjnych

 

  ZAJĘCIA DODATKOWE     DYŻUR