14 czerwca 2017 obchodziliśmy w naszej szkole kolejne Muranowskie Dni Integracji. Tegoroczne przebiegały pod hasłem "Różnimy się, lubimy się". Część oficjalną, po przemówieniu Pani v-ce Dyrektor Małgorzaty Gondek, otworzyli uczniowie klasy 3a i 2b, którzy pod kierunkiem p. Magdaleny Kuchenbeker i p. Moniki Murawskiej wystąpili w przedstawieniu uczącym empatii pt. "Myszka Franciszka". Mogliśmy także obejrzeć występ taneczny uczniów klasy 2c, którzy zatańczyli znany wakacyjny hit. Po występach wszyscy udali się na teren szkolnego boiska, na którym czekały atrakcje w strefach sportowych i w ogrodzie zmysłów. Tego dnia wzięliśmy także udział w podsumowaniu V edycji kokursu Gorączka Złota PCK "Detektyw Grosik 2017". Na zakończenie wspólnie tańczyliśmy w ostatniej w tym roku szkolnym "Roztańczonej przerwie". To był wspaniały dzień, który widoczny jest w poniższej fotogalerii: