Miło nam poinformaować, że w dniu 05 czerwca 2017 roku nasza szkoła zdobyła I miejsce w szczególnym konkursie. To była wyjątkowa data w historii naszej szkoły, kiedy to na konferencji "Architektoniczna eduAkcja Warszawy" Dyrekcja szkoły odebrała z rąk Dyrektora Biura Edukacji - Pana Mirosława Sielatyckiego oraz pozostałych członków sznownej kapituły nagrodę za zdobycie I miejsca w konkursie "Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się". Wszystko to, w związku a adaptacją strychu, jaką szkoła przeszła niespełna dwa lata temu. Wszyscy doskonale pamiętamy, co było w miejscu obecnego III piętra, na którym do dziś pachnie świeżością i w którym mamy ponad 400 metrów nowej przestrzeni do nauki i zabawy. Nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, gdyż konkurecja była wyjątkowa, a pretendentów do nagrody dziesiątki. Kapituła konkursu jednogłośnie wskazała na nasz projekt, co bardzo cieszy i daje powody do dumy. Z tej okazji delegacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez architektów, dzięki którym dzieci mogły stworzyć własne projekty, mając do dyspozycji szeroką gamę materiałów. Wszyscy zgromadzeni patrzyli na budowle dzieci z klasy  2c z wielkim podziwiem, tak jak my, patrzymy z podziwem na statuetkę i dyplom, które zanczą dla nas bardzo wiele. Od dziś więc, wszystkich przekraczających próg naszej szkoły możemy witać słowami: "Witamy w szkole z najlepszą w Warszawie przestrzenią do nauki".