Klub Judo Arcus, od 7 lat prowadzi treningi Judo w Szkole Podstawowej nr 32, przy ul. J. Lewartowskiego 2. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku dla grup o różnym stopniu zaawansowania, a prowadzą je licencjonowani Trenerze Polskiego Związku Judo, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trenerzy Piotr Karolkowski i Michał Gruszka mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasi wychowankowie zdobywają liczne medale na zawodach rangi warszawskiej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Ponadto znajdują się w Kadrze Wojewódzkiej i małym krokami podążają do Kadr Narodowych. Ale Judo to nie tylko sport wyczynowy. Bardzo dużo uwagi poświęcamy na poprawianie wad postawy, nad wzmacnianiem organizmu i psychiki dziecka. Judo jest sportem dla każdego...dla dużego i małego, dla chudego i "grubego".

- Jeśli Twoje dziecko ma za dużo energii
- Chcesz zadbać o jego prawidłowy rozwój
- Jest nieśmiałe
- Jeśli chcesz zarazić go pasją
- Sprawić by nauczyło się techniki bezpiecznego upadania
- Aktywnie spędzał czas

Nie musicie odbierać dziecka ze szkoły i zawozić go na zajęcia. Nie musicie być gdy one się odbywają. My zrobimy to za Was. Odbieramy dzieci ze świetlicy na zajęcia, a zaraz po nich odprowadzamy bezpiecznie na miejsce.

Wszelkie informację proszę kierować na adres mailowy: piotr.karolkowski@gmail.com

Serdecznie zaprasza