ZNANI ABSOLWENCI SP 32

Bracia Jarosław i Jacek Kret

Obecnie Jarek jest znanym prezenterem prognozy pogody, na antenie TVP INFO prowadzi cykliczny program pt. "Polska według Kreta", który cieszy

się dużą oglądalnością

Jacek Kret zaś jest biznesmenem i muzykiem, gra

w zespole Poparzeni Kawą Trzy

Zosia Wichłacz

W 2014 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie wojennym Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy,

gdzie wcieliła się w postać Biedronki.

We wrześniu 2014 roku podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni za rolę Biedronki otrzymała Nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Włodzimierz Szaranowicz

Polski dziennikarz i komentator sportowy, niezwykle wszechstronnym. Od dawna związany z Telewizją Polską. Współprowadzi "Pytanie na śniadanie", zasiadał w jury programu "Taniec na lodzie".

Trzykrotny laureat Telekamer w kategorii dziennikarz sportowy. Ma dar do komentowania, jest świetnym konferansjerem, jednym z tych, co mają doskonały kontakt z publicznością.

Mikołaj Lizut

Polski dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny. Redaktor naczelny Rock Radia. Od 1994 r. jest publicystą Gazety Wyborczej. W 2013 r. otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Prasowej im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż radiowy Dzieci dzieci na temat nieletnich matek w ośrodkach resocjalizacyjnych.

W marcu 2014 r., w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się premiera sztuki Mikołaja Lizuta pt. "Tamta pani" w reżyserii Macieja Kowalewskiego